ДОСТАВКА КВІТІВ ДНІПРО

Графік роботи: Без вихідних, 800-2200
+38 (098) 850-85-58
+38 (063) 23-05-999
+38 (095) 771-86-04

ДОСТАВКА КВІТІВ ТА БУКЕТІВ В ДНІПРО

Fast Flowers - це зручний інтернет-магазин квітів зі своєю кур'єрською службою доставки, яка гарантує доставку замовлення точно в строк і саме того, що Ви замовили. Якщо Ви цінуєте свій час, то Ви можете з упевненістю довірити оформлення і доставку квітів професіоналам нашої компанії.

Наші переваги:

  • ми працюємо без вихідних, з 8:00 до 22:00;
  • доставляємо квіти по всіх великих містах України;
  • можна привітати людини, при цьому залишитися інкогніто;
  • ми повідомляємо Вам по телефону або email про факт доставки;
  • нам довіряє більше 4500 користувачів Вконтакте та інших соц.сетях;
  • допомога нашого оператора онлайн.
Якщо Ви попередньо в повній вартості оплачуєте замовлення, то можете замовити доставку квітів за адресою для людини якого плануєте привітати. У цьому випадку, одержувач тільки розписується про отримання і нічого не платить, а Ви можете за бажанням отримати фото доставки.
Другий варіант - Ви оплачуєте попередньо не менше 30% вартості замовлення, а що залишилися 70 % при отриманні. У даному випадку замовлення доставляється Вам, бл потрібно повністю оплатити замовлення.

Умови доставки:

Для гарантованого отримання квітів у термін замовлення необхідно сформувати і сплатити мінімум за 3 години до необхідного часу. Перед кожним замовленням бажано зв'язуватися з оператором.
Необхідно залишити номер телефону одержувача (Ваш або того, кому відправляєте ), щоб у разі його відсутності в зазначеному місці в зазначений час ми могли з ним зв'язатися. Так само ми можемо залишити букет сусідам, родичам або консьєржу, наприклад, якщо одержувача немає на місці. Якщо ніяк не вдалося здійснити вручення букета або організувати його передачу, ми здійснимо повторну доставку, але вже за додаткову вартість, рівну початкової вартості доставки. Повторно букет може бути доставлений в перебігу 24 годин з моменту першої доставки. При повторному факті зриву доставки з вини одержувача, замовлення вважається виконаним і втретє не доставляється. Наші співробітники зроблять все максимально можливе, що залежить від них, щоб доставлений букет знайшов свого одержувача.
У святкові дні (наприклад, такі як 8 березня, 14 лютого, 1 вересня і ін ), коли найбільший пік замовлень, доставку квітів ми здійснюємо протягом дня, попередньо узгодивши час з Вами по телефону. Квіти це сезонний товар, який налічує безліч кольорів і відтінків, тому можливі деякі відмінності в кольорі навіть в одному і тому ж букеті. Якщо якогось певного сорту або кольору на момент доставки немає, наша компанія має право замінити товар на аналогічний тієї ж якості або якості вище, наприклад світло-червоне троянду замінити на червону.
Якщо одержувач відсутній в вказане відправником час і номер телефону одержувача не зазначено або не відповідає/вимкнений, а замовник не відповідає на дзвінки і листи, то вартість повторної доставки оплачується окремо і коштує 150 грн.